Facebook Twitter

PIRILDAR SİGORTA ACENTELİĞİ HAKKINDA

1990 yılında 50 m2 ofis ve 1 personel ile Adapazarı’nda Arif PIRILDAR tarafından kurulmuş olan PIRILDAR SİGORTA. Kurulduğu günden bu yana gelişime ve değişime açık işini seven eğitimli ve uzman kadrosu ile sigortacılık sektöründe yeniliklere ve değişen taleplere uygun çözümler sunmayı ilke edinmiştir.
Bugün ise 400 m2 lik kendi acentelik binası, merkeze bağlı 13 şubesi ve 35 personeli ile sektöründe öncülüklere imza atmış ve sektörün gelişmesinde, ilerlemesinde söz sahibi olmuş ve olmaya devam edecek büyük bir ailedir.

Acenteliğini yaptığı sigorta şirketlerinde TÜRKİYE sıralamalarında her yıl ilk 50 içinde, Sakarya’da ise ilk sıralarda yer alan acenteliğimiz aynı zamanda Sakarya vergi rekortmenleri listesinde de yer alarak ülkesine ve kentine katlı sağlamaya devam edecektir.

Bundan sonraki hedeflerimiz ise çeyrek asrı aşkın süredir faaliyette bulunduğumuz sektörümüzdeki hizmet anlayışımızı acentemiz ile kıymetli müşterilerimize yüksek fayda sağlayarak hep birlikte büyümeye ve gelişmeye devam etmek olacaktır.

Saygılarımızla,

Pırıldar Sigorta Acenteliği Ailesi